Kristen Stewart Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Balkan


You are not connected. Please login or register

UVOD

Go down  Message [Page 1 of 1]

1UVOD Empty UVOD Sun Nov 28, 2010 7:05 am

Alisper 4ever

Alisper 4ever
Moderator
Moderator

00. UVOD

Preuzeto sa http://www.robertpattinsonsrb.com

Na dopuštenje glavne adminke .BUT HOME IS NOWHERE.

PROLOG:

Ova knjiga posvecena je mojoj nindžilagentici Jodi Reamer. Hvala ti što me cuvaš od ponora. Hvala takoder mome omiljenom sastavu, vrlo primjerena naziva Muse, na pružanju nadahnuca koje je iznijelo cijelu jednu sagu.







Ova knjiga posvecena je mojoj nindžilagentici Jodi Reamer. Hvala ti što me cuvaš od ponora. Hvala takoder mome omiljenom sastavu, vrlo primjerena naziva Muse, na pružanju nadahnuca koje je iznijelo cijelu jednu sagu.









Bella
Djetinjstvo nije od rodenja do izvjesne dobi, pa u izvjesnoj dobi dijete odraste i riješi se svega što je djetinjasto. Djetinjstvo je kraljevina u kojoj nitko ne umire.
Edna St. Vincent Millay


UVOD

Doživjela sam više iskustava bliske smrti nego što bi mi s pravom pripadalo; na takvo se što nikada ne možeš zaista naviknuti.
Ipak, cinilo mi se neobicno neizbježnim što sam se opet suocila sa smrcu. Kao da doista nosim biljeg kobi. Izbjegavala sam je i izbjegavala, ali stalno se vracala po mene.
Ipak, ovaj put je bilo toliko drugacije nego prije.
Može se bježati od nekoga koga se bojiš, može se pokušati oduprijeti nekome koga mrziš. Sve moje reakcije bile su usmjerene protiv takve vrste ubojica - nemani, neprijatelja.
Kada voliš onoga tko te ubija, ne preostaje ti izbor. Kako da bježiš, kako da se boriš, kada bi time naudila voljenoj osobi? Ako je vlastiti život sve što možeš dati voljenome, kako ga ne bi dala?
Ako je to netko koga istinski voliš?












Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» UVOD
» UVOD
» UVOD
» UVOD
» UVOD

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum